همایش ، تجلی تلاش یک جامعه برای برقراری ارتباط میان اعضای جامعه در جهت تبادل اندیشه و اشتراک دانش ، ارائه یافته ها و نظریه های جدید و نهایتا کمک به رشد دانش و رسیدن به خرد جمعی است .
با برگزاری یک همایش ، شرایط و فضایی به وجود می آید که صاحبان اندیشه ها و ارائه دهندگان یافته های نو در یک فرصت مناسب به طرح مسائل بپردازند و واکنش جامعه را دریافت کنند

قريب دو دهه است که بسياري از دستگاه هاي اجرائي ،‌سازمانها ، نهادها و ارگانهاي بخش دولتي و خصوصي و دانشگاهها در کشور ،‌با اهدافي از پيش تعيين شده و به طور سالانه ، به برگزاري همايشهاي علمي ، تخصصي اقدام می نمایند .

اين همايش ها با هر هدفي که برگزار شود ،‌بيش از هر چيز از حضور و وجود سازمان هایي زنده ،‌پويا و اثرگذار در کشور حکايت دارد که مديران و مسئولان آن مي خواهند مخاطبين خود را از آخرين اطلاعات ، دستاوردها و تحولات انجام گرفته آگاه نموده و يا مخاطبين خود را با تجارب به کار گرفته شده توسط ديگران آشنا سازند .

امروزه بحث معرفی و ارائه مباحث مختلف تخصصی از طرق گوناگون، جهت ایجاد توسعه پایدار به عنوان یک نیاز ضروری مورد توجه فعالان این حوزه قرار گرفته است. برگزاری همایش، سمینار و نمایشگاه های در این حوزه ها می تواند در راستای برطرف کردن این نیاز مورد استفاده قرار گیرد. ضمن اینکه برگزاری برنامه ریزی شده این برنامه ها در حوزه های مورد نظر می تواند باعث معرفی و نمایش هر چه بیشتر دستاوردها و فعالیت های انجام گرفته در حوزه های مورد نظر به علاقمندان گردد.

بخشی از خدمات :

خدمات امور ثبت نام میهمانان

صدور کارت های شناسایی میهمانان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید