adipec2021

 

با میزبانی شرکت ملی نفت ابوظبی (ADNOC) ، نمایشگاه و کنفرانس بین المللی نفت ابوظبی (ADIPEC) مهمترین مکان اجتماعات جهان است.

شرکت های نفت ، گاز و انرژی برای مشارکت و شناسایی فرصت هایی که ارزش جدیدی را در چشم انداز انرژی های در حال تحول باز می کند و تشکیل جلسه می دهند.

این نمایشگاه فرصتی را برای خریداران و فروشندگان فراهم می کند تا با یکدیگر ملاقات و تبادل دانش کرده و شبکه و محصولات و راه حل ها و فناوری های جدید را کشف کنند.

ادیپک با  حضور بیش از 2200 شرکت غرفه دار، که شامل بیش از 50 NOC ، IOC و IEC و همچنین 25 غرفه بین المللی، محیطی در سطح جهانی برای تجارت در تمام زنجیره های این صنعت فراهم میکند.

پیش بینی می شود ADIPEC 2021 بیش از 155،000 متخصص انرژی را از بیش از 60 کشور جهان جذب کند.

از جمله تصمیم گیرندگان ارشد و رهبران متفکر این صنعت.

شکل گیری آینده صنعت نفت ، گاز و انرژی

قدرت خرید بالا

18.9 میلیارد دلار قرار داد تجاری در در طی چهر روز در ادیپک 2019 اتفاق افتاد، رقمی که انتظار می رود با افزایش شرکت کنندگان، خریداران و تاثیر گذاران در سال 2021 بیش از 80% رشد داشته باشد و این آمار نشان می دهد که این رویداد فرصت های تجاری واقعی را فراهم می کند.

تبادل  دانش

با حضور بیش از 1000 وزیر، مدیران عامل و رهبران تجارت جهانی نفت، گاز و انرژی و سخنرانی های متخصصان از سراسر دنیا و بیش از 160 جلسه کنفرانس

این قدرت به وجود می آید تا در صنعت نفت، گاز و انرژی با به کارگیری مدل ها و استراتژی های تجاری کسب شده در ایجاد، باز کردن و به حد اکثر رساندن ارزش های مورد نیاز بهره مند شد.

چشم انداز بین المللی

51 نمایشگاه بین المللی و ملی شرکت های نفت، گاز و انرژی و 25 کشور غرفه دار در نمایشگاه به همراه بیش از 2200 کمپانی شرکت کننده در چهار روز شبکه تجارت بی نظیری برای گفتگو و توسعه فرصت های جدید دیدار می کنند.

گروه های کالایی

گواهی و طبقه بندی – کمپرسورها – ساخت - مشاوره-کنترل خوردگی و سایش – حفاری - تجهیزات برقی- مهندسی - محیط زیست - تولید تجهیزات - اکتشاف - کمپرسورهای گازی- تصفیه گاز- توزیع گاز و تولید برق - اکتشاف و تولید گاز- تبدیل کردن به گاز - نظارت و دولت - بهداشت و ایمنی - ابزارها - فناوری اطلاعات و-مخابرات - تعمیر و نگهداری - دریا - گاز طبیعی

در بخش فراساحل

تجهیزات - بهداشت و ایمنی - فناوری اطلاعات - تعمیر و نگهداری - پمپ ها - دکل ها – خدمات – مخازن – حفاری - خطوط لوله - لوله ها - گرمایش قابل حمل – سیستم های نیرو -تجهیزات و خدمات فرآیند - مجتمع های فرآیند – تولید - پمپ ها - کشتی ها ، قایق ها و مخازن ذخیره سازی - خدمات فنی – ابزارها - حمل و نقل شیرها - تکمیل چاه

بخش ویژه فراساحل و دریا

در این نمایشگاه بخشی مخصوصی در کنار دریا برای تجهیزات فراساحل، دریایی و سنگین در نظر گرفته شده است و برای شركت ها امكان ارائه محصولات، خدمات و فراساحل شامل دكل ها، مخازن، نفت كش ها، تجهیزات حفاری زیردریا، خطوط لوله و ابزارها را در یك محیط واقعی دریایی فراهم می كند.

نمایشگاه با برگزاری كنفرانس فراساحل و دریایی در محل مخصوص آن در كنار دریا، تكمیل می گردد. این كنفرانس خریداران و تصمیم گیران بخش فراساحل و دریایی را با نمایش محصولات باكیفیت به خود جذب می نماید.

محصولاتی كه در بخش فراساحل و دریا ارائه می شوند

تجهیزات زیردریا، حفاری، تولید و چاه - غواصی عمیق - ROVها، تجهیزات غواصی و سیستم های بینایی - كشتی ها، قایق ها و مخازن - تجهیزات و خدمات بهداشتی، ایمنی و محیط زیست - تجهیزات وخدمات پمپ - اقیانوس نگاری و نقشه برداری - بنادر و تأسیسات - تكمیل و جداره چاه - مدیریت - پروژه، مشاوره و تحقیق و توسعه - حمل و نقل هوایی، عرشه های بالگرد و پشتیبانی - مهارها، - زنجیرها، طناب ها و لنگرها - تجهیزات زیست محیطی و مقابله با آلودگی نفتی - مجتمع های ساخت، - تولید و تعمیر - سیستم های تولید دریایی - سیستم ها و مواد آتش نشانی - ROVها، تجهیزات غواصی و - سیستم های بینایی - مخابرات و فناوری اطلاعات - نجات كشتی – تجهیرات مورد استفاده در کشتی ها - سیستم های اظطراری - تجهیزات و سیستم های منور - پایش مخزن و تولید - اجزاء خطوط لوله و - لوله كشی صنعتی - مخازن و تجهیزات FPSO - تجهیزات هیدرولیكی و الكترومكانیكی - مدیریت خدمات - بازرسی و نگهداری خط لوله - تولید نیرو و موتور - پمپ ها و كمپرسورها - نجات، ایمنی و حفاظت - لرزه نگاری، هواشناسی، آب نگاری دریایی، DP و نقشه برداری - بازرسی، تعمیر و نگهداری ابزار دقیق نورپردازی و روشنایی محل كار

لینک دانلود بروشور نمایشگاه ادیپک 2021

شرکت مجری: شرکت راهیان سفیر پارس گیتی

آدرس:تهران،سعادت اباد، بلوارسرو، خیابان بخشایش، خيابان پانزدهم غربی، ساختمان سينام، طبقه سوم واحد12  
شماره تماس:02171774-داخلی800

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید